Příroda v hudbě

„Music is everywhere around us…“ (August Rush)

Příroda je plná zvuků a melodií, které promlouvají k našim uším a srdcím skrze vítr, zurčení vody i pálivé slunce. Země tiše šeptá pod nohama a stromy zpívají prastaré písně. Někteří lidé slyší víc než jiní a někdy to dokonce umí i sami předat. Jim je určena tato stránka. Pokud děláte muziku – všech stylů, barev, tvarů i chutí a máte pocit, že je z velké části inspirována přírodou, nebojte se nám ji poslat na info@pohanskestopy.cz a podělit se o ni s ostatními.

Playlist:

Vyzj

Vyzj je sólově intrumentální projekt z Valašska, založený počátkem roku 2011. Svou hudbu obecně definuje jako „atmosférický folk metal„.

„Vyzj pocházá z krajiny plné legend, pověstí a tajemných míst z dob našich předků. Z krajiny, kde zrajú modré plody a dodnes žije nespočet všelijakých bytostí – v lesích tancujú divoženky, po horách sa procházajú černokněžníci, na kopcoch sa chychotajú slibky, v každém potoku žije hastrman a po večeroch po městech číhajú klekánice a po lúkách blikotajú světla světlonochů.“

Písně:

Temná nociSkladba inspirovaná krásou hluboké noci ve své tajemné a mystické nespoutanosti. Poslechnout si ji můžete na Bandzone.cz nebo si ji rovnou stáhnout v plné kvalitě.

Píseň havranůCover skladby Ravensong hudebníka Effor. Originál si můžete poslechnout na YouTube. Vyzjuv cover Píseň havranů na Bandzone.cz. Skladbu opět nabízíme také ke stažení.

Komentáře jsou vypnuty.