Zapojte se

Úspěch tohoto projektu je přímo závislý na vůli publikujících autorů a čtenářů. S nezájmem usne a zemře. Proto nabízíme  několik možností, jak se do projektu pohanských stop zapojit:

1.) Staňte se stopařem

Stopař je autorem reportáží z míst, která navštíví a chce je doporučit také ostatním. Pokud se jím chcete stát, stačí poslat vaší první reportáž, která bude obsahovat stručný popis místa, jeho lokaci a především to, co vás na místě zaujalo, praktické tipy, co se dá na místě dělat, proč ho doporučujete ostatním apod. Důležitou (ačkoli ne-nezbytnou) součástí každé reportáže jsou fotografie (cca 2-5, v případě, že nejste autorem, uveďte odkaz na zdroj). Pokud bude reportáž pěkná, pak ji uveřejníme a budeme se těšit na další. Příspěvky posílejte na adresu info@pohanskestopy.cz.

2.) Staňte se poutníkem

V rámci Pohanských stop pořádáme pravidelně výlety na zajímavá místa. Většinou cca 2x do roka. Vyražte na některý z nich s námi a staňte se poutníkem! Více informací najdete v sekci výlety.

3.) Staňte se bardem

Součástí projektu je i sbírka zajímavých básní, povídek, esejů i jiných textů, s přírodní tematikou. Zapojit se mohou i milovníci malby či fotografie. Bard je celkově člověkem, který využívá daru exprese (vyjádření) niterných pocitů z vnitřku, směrem ven, do vnějšího světa. Pokud nechcete zůstat v tvorbě osamoceni, můžete se zapojit také do Bardské gildy. Příspěvky posílejte na adresu info@pohanskestopy.cz.

Důležité! V současné době hledáme lidi, kteří by se chtěli stát součástí užšího projektového týmu Pohanských stop. Požadujeme především zdravý rozum, alespoň nějakou míru zaujetí přírodou a schopnost práce v týmu. Nabízíme možnost podílet se na koncepci a strategii zajímavého projektu, rozšíření obzorů a kopec legrace.

Uvítáme také:

– jakoukoli nabídku pomoci s editací nebo grafickým designem webových stránek

– tipy na zajímavé filmy, knihy, eseje, webové stránky…

– jakékoli názory a připomínky

– partnerství s jinými, tematicky spřízněnými weby (odkazy, výměna bannerů)

Naše kontaktní adresa je info@pohanskestopy.cz

Komentáře jsou vypnuty.