Výlet pohanských stop – Krajinou Karla Hynka Máchy vol.4

Po delší době opět pořádáme výlet za krásami a tajemstvími naší krajiny! 7. – 9. 8. 2015 se znovu vydáme do tiše šumících lesů Máchova kraje, abychom uctili místní duchy a obnovili naše staré oltáře nedaleko Máchova jezera a Hradu Houska.

Pro koho je výlet určený:

Zváni jsou všichni zájemci bez ohledu na náboženské přesvědčení. Jedinými podmínkami jsou otevřenost, tolerance a pohodový charakter zúčastněných. Výletu se mohou v doprovodu rodičů zúčastnit i děti mladší 15-ti let.

Co se bude dít:

Jako vždy je letní výlet koncipován jako putování krajinou. Přes den se tedy půjde lesem, skalami a houštím. V noci přespáváme v otevřené krajině s možností přemístit se pod převis. Trasa není průměrně náročná a při troše vůle ji zvládnou i rodiče s dětmi (zatím je v plánu cca 17 km příjemným terénem). K putování je možné přidat se i na kratší dobu, např. pouze na sobotní den. Je ovšem potřeba se předem domluvit s organizátory. Čeká nás také večerní program v podobě obnovy našich oltářů a malých rituálů věnovaných přírodním duchům. Trasa i program se však mohou změnit podle počasí, sil či nálady.

DSCN0678Co s sebou:

Veškeré vybavení potřebné pro strávení víkendu v lese pod širákem. Bude upřesněno v informacích, které půjdou všem zúčastněným před akcí.

Jak se přihlásit:

Stačí napsat e-mail na josef.petr@pohanskaspolecnost.cz. Přihláška je závazná, abychom věděli s kým počítat a s kým nikoliv. Pokud se tedy rozhodnete, že nepojedete, je také nutné se odhlásit.:)

V případě dotazů se ozvěte na stejný e-mail.

Těšíme se na Vás!

P.S.: Pokud Vás zajímá víc, můžete si přečíst tenhle report z posledního putování: http://www.pohanskestopy.cz/2012/03/29/pohansky-oltar-u-hradu-houska/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − five =

*